IT / TV / SAT / tehničar- rad u Njemačkoj

Vor4 Wochen gepostet

Jobbeschreibung

➡ Opis posla:
✅ Komunikacija s pretplatnicima
✅ Instalacija razdelnika, pretvaraca, dekodera, terminala, digitalnih kutija, satelitske i TV opreme
✅ Instalacija i odrzavanje modema, rutera Ii softvera
✅ Odrzavanje i popravljanje glavnih antena i sistema
✅ Nadgledanje i testiranje kablovskog prenosa i distribucijskih sistema)

➡ Uvjeti:
✅ Nadgledanje i testiranje kablovskog prenosa i distribucijskih sistema

➡ Šta nudimo:
✅ Osiguran smještaj
✅ Putni trošak plaćen
✅ Poslovni automobil osiguran
✅ Poslovni telefon osiguran
✅ Ugovor na neodređeno vrijeme
✅ Plaćeno zdravstveno i mirovinsko osiguranje
✅ Godišnji odmor u skladu sa njemačkim zakonima
✅ Organizacija prenoćišta u blizini radnog mjesta
✅ 2.500-3.500€

📣 Prijave sa CV-om slati na: medingtech@outlook.de.Ukoliko ste zainteresovani za ostale pozicije, možete posjetiti našu web stranicu i registrovati svoj profil u par koraka https://areyouhiding.eu/language/bs/registracija-kandidata/❗ Postanite i vi dio našeg rastućeg tima –
www.areyouhiding.eu